Meppel

Industrieweg 9
7944 HT Meppel
0522 - 25 71 11
info@noordhuis.nl
Meppel

De vestiging van Noordhuis in Meppel is officieel PostNL Business Point. Hier kunt u terrecht voor al uw postvragen.

Bekijk meer informatie over  PostNL Business Point > 

 

Onze experts
Meppel
3 foto’s

Vragen?

Onze experts staan voor u klaar.

Geert Hein Verbeek
Presentatieapparatuur
0522-257111
ghverbeek@noordhuis.nl
Marijke Kikkert
Projectinrichting
0522-257111
planning@noordhuis.nl
Jacques Scholte
Kantoormachines
0522-257111
j.scholte@noordhuis.nl
Jack Petter
 
0522-257111
jp@noordhuis.nl
Rob Verkruijsse
Kantoormachines
0522-257111
r.verkruijsse@noordhuis.nl
Iwan Prij
Presentatieapparatuur
0522-257111
iprij@noordhuis.nl
Vacature
Kantoormachines
0522-257111
vacature@noordhuis.nl
Wijtze Postma
Projectinrichting
0522-257111
w.postma@noordhuis.nl
Christel van Kooten
Office Supplies
0522-257111
c.vankooten@noordhuis.nl
Ron van Gunst
Office Supplies
0522-257111
r.vangunst@noordhuis.nl
Roelof Essing
Office Supplies
0522-257111
r.essing@noordhuis.nl