Meppel

Industrieweg 9
7944 HT Meppel
0522 - 25 71 11
info@noordhuis.nl
Meppel

De vestiging van Noordhuis in Meppel is officieel PostNL Business Point. Hier kunt u terrecht voor al uw postvragen.

Bekijk meer informatie over  PostNL Business Point > 

 

Onze experts
Meppel
3 foto’s

Vragen?

Onze experts staan voor u klaar.

Geert Hein Verbeek
Presentatieapparatuur
0522-257111
ghverbeek@noordhuis.nl
Marijke Kikkert
Projectinrichting
0522-257111
planning@noordhuis.nl
Jacques Scholte
Kantoormachines
0522-257111
j.scholte@noordhuis.nl
Jack Petter
 
0522-257111
jp@noordhuis.nl
Mandy van de Water
Office Supplies
0522-257111
m.vandewater@noordhuis.nl
Rob Verkruijsse
Kantoormachines
0522-257111
r.verkruijsse@noordhuis.nl
Iwan Prij
Presentatieapparatuur
0522-257111
iprij@noordhuis.nl
Geert Hein Verbeek
ICT
0522-257111
ghverbeek@noordhuis.nl
Carlijn Verkruijsse
Kantoormachines
0522-257111
c.verkruijsse@noordhuis.nl
Iris Verheij
Office Supplies
0522-257111
i.verheij@noordhuis.nl
Karin Timmer
Projectinrichting
0522-257111
k.timmer@noordhuis.nl
Sam Kamphuis
Presentatieapparatuur
0522-257111
s.kamphuis@noordhuis.nl